Individuālās konsultācijas

Ir ierasts savas iekšējās emocijas, nemieru, trauksmi un nomāktību slēpt aiz smaida un uzskaitīt lietas  par ko dzīvē pateikties, un mierināt sevi ar domu, ka uz pasaules ir cilvēki kuriem klājas sliktāk. Es nesaku, ka nav jābūt pateicīgam par to, ko jau dzīve ir piešķīrusi, bet tas ir tikai sākums, jo vēlme tiekties pēc kā vairāk un ļauties dvēseles lidojuma nav noziegums. Ja jūti, ka esi zaudējis iekšējo harmoniju,  urda nemiers, un tu vairs nevēlies dzīvot tā kā līdz šim esi dzīvojis, tad ir pienācis laiks mainīt savu iekšējo pasauli. Tu nekļūdies juzdamies apjucis un nomākts, tev ir tikai tas jāļauj sev atzīt. Tev ir tiesības uz savu individuālo laimi, nepakārtojot savas vajadzības ne vīram, ne bērnam, ne mātei, radiniekiem, vai sabiedrībai. Ir jāsaprot viena būtiska lieta- mainīsies tu - pasaule apkārt mainīsies tev līdzi. 

                            Dažreiz, laikā veikti soļi maina visu dzīves gaitu!

Ko darīt?

Aicinu pie sevis uz individuālo sesiju tos, kuri vēlās kļūt neatkarīgi  no apkārtējiem apstākļiem, līdzcilvēkiem. Mans darbs ir tev palīdzēt atrast iemeslu tavas dvēseles līdzsvara zudumam. Es palīdzu izmainīt visdziļāko būtību. Tā kā darbs ir abpusējs, tad veiksmes atslēga ir tanī, lai tu pats tiektos uz izmaiņām, nevis gaidītu brīnumus no manis. Esi gatavs veltīt katru reizi vismaz 3-4 stundas, jo darbs prasa pacietību un laiku. 

Vai ir sajūta, ka:

 • ir iekšēja trauksmes sajūta
 • esmu it kā iestrēdzis 
 • ir ļoti zems pašnovērtējums
 • izjūtu žēlumu pret sevi
 • ir pazudusi dzīves garša
 • nav vēlme neko darīt
 • pārāk daudz esat nodots, sāpināts
 • regulāri rodas problēmas attiecībās
 • stresa dēl rodas n-tās slimības
 • ir nesaskaņas ar tuviniekiem
 • rodas problēmas ar vīru, bērniem
 • man ir uzstādījums- man vienmēr ir problēmas.

Kas tev jāzina!

Pirms tu piesakies pie manis uz individuālo nodarbību, tev jāzina, ka nebeidzamā attieksme "man viss ir slikti" rezultātu nedos, un mans uzdevums, lai es tev palīdzētu, nav žēlot, vai pateikt kā rīkoties ik minūti. Es nestrādāju ar gatavu plānu! Es uzreiz tev saku, nebūs viegli, būs reizes, kad sāpēs. Bet, kā ar jebkuru  brūci, pirms tā sadzīts- tā sāp! Bet es tev apsolu- rezultāts būs! Cik liels progress būs- tas atkarīgs no tevis!

Izlasot visu rakstīto, tu jautāsi "Kāds man no tā visa būs labums? " Ja tu esi gatavs pārmaiņām un esi ar mieru pārvarēt dažas grūtības, tad jau pēc dažām nodarbībām tu jutīsi, kā uzlabojas tava dzīve, tevī rodas jauna enerģija un spēki, uzlabojas noskaņojums. Nepagalvoju, ka mainīsies tavi ieradumi pilnībā, jo tava būtība ir tev dota, lai tu iemācītos to iemīlēt. Es tev iemācīšu metodes, kā noteiktās situācijās saglabāt iekšējo mieru un rīkoties pēc sajūtam. Apgalvojums "Es ar prātu saprotu, kas man ir jādara, bet manas emocijas ņem virsroku" ir pārāk dziļi iesēdies mūsu apziņās, un ir grūti, kad tev jāmaina savi ierastie uzskati, jo tev būs jāiemācās saprast ar jūtām un dvēseli, nevis ar prātu! 

Ja dzīvo ārpus Rīgas, vai neatrodies Latvijā, tev ir iespēja pieteikties uz skype sesiju.

Kas tev jādara, lai pieteiktos skype sesijai:

 1. Atsūti man pieprasījumu uz e-pastu inforezonanslv@gmail.com vai Skype irinaselena13.
 2.  Vienosimies par sesijas laiku un apmaksas veidu
 3. Mēs sazvaniems Skype un ķeramies klāt sesijai

Ņem vērā, lai sesija noritētu veiksmīgi, pārliecinies, ka tev ir mikrofons un web kamera!

                                            Zini to, ka viss ko mēs runāsim paliks starp mums un visa tava informācija būs konfidenciāla!


© Irina Stepanova- personīgās izaugsmes treneris


 .