Mans stāsts

Visu savu dzīvi esmu veltījusi tam, lai pētītu organisma psiholoģiju un nepazinātās programmas, kuras mūs vada. Ceļš uz šo procesu sākās, kad 15. gadus atpakaļ es izdzirdēju no ārsta "Ko gan jūs gribat... ar tādu diagnozi!" . Šie vārdi lika man aizdomāties, daudz ko izvērtēt un pārvērtēt, bet pats galvenais- nenolaist rokas. Es sāku meklēt metodes kā sevi izdziedēt. Jo lai ar visapkārt ir cilvēki, kas dzīvoja ar tādu pašu diagnozi kā es , es sapratu, ka runa ir tikai par mani, jo tas ir noticis ar mani. Tātad man tas tika dots, lai es kaut ko no tā iegūtu....

Es daudz komunicēju un tikos ar dažādiem cilvēkiem, psihologiem. ārstiem, šamaņiem un ekstrasensiem. Apmeklēju neskaitāmus treniņus, seminārus, ieguvu sertifikātus un diplomus. BET- es nonācu pie apziņas, ka viss ir manas pašas rokās. Vai es rīkošos vai nē, vai es gribu dzīvot, vai nē. Tā ir izvēle, ko veic katrs no mums ik katru dzīves mirkli.

Es izvelējos savu dziedināšanas ceļu, un ieraudzīju, kā es pati esmu izveidojusi savu sintēzi, un kā neskaitāmās praktizēšanas ir mani atvedušas pie veselības un zelšanas.

Visas savas zināšanas es  ieguvu caur saviem Skolotājiem, grāmatām un pieredzes. Izglītošanās ir mans pastāvīgais process un ir vistiešākajā veidā saistīts ar pašu dzīvi. Pēc savas būtības es esmu pētniece. Man patīk pētīt, kā viss ir izveidojies, kāds ir cilvēku uzvedības modelis, kā arī dažādu notikumus. Mana "dāvana"/ talants ir strukturizēt informāciju, ar ko es arī nodarbojos.

Vēlāk, kad uzradās jauna problēma- liekais svars, es sāku pielietot visas savas zināšanas šai 

problēmai. Diezgan drīz es notievēju un ieguvu labu rezultātu. Es izjutu nepieciešamību dalīties ar citiem savās zināšanās. Sāku ar sev tuviem cilvēkiem un mana pieeja nostrādāja, arī viņi atbrīvojās no liekā svara.

Redzot dzīvē iegūtos rezultātus, par manām metodēm ieinteresējās mani paziņas, paziņu paziņas un es sāku individuālās konsultācijas, un vēlāk grupu nodarbības.  Manis pašas izveidotā notievēšanas sistēma (tagad tiek dēvēta par svara samazināšanas programmu "Slaiduma formula") jau darbojas 6 gadus. Savām klientēm es vienmēr saku, ka notievēt, protams, ir svarīgi, bet svarīgāk ir to darīt harmoniski, saglabājot veselību un uzdāvinot sev jaunību. Tādēļ nodarbībās es dalos ar tiem noslēpumiem, ko uzskatu par visefektīvākajiem, noderīgākajiem un nepieciešamākajiem jebkuram adekvātam cilvēkam. Tāpat eksistē arī lietas bez kurām veselība un skaistums nav iespējams, un neņemt tos vērā nedrīkst.

Savā dzīves ceļā man ir paveicies satikt vienādi domājošu palīgu visās manās lietās Olgu Dubro. Kopā mēs atvērām savu centru "REZONANS.LV". Kā savu misiju mēs redzam palīdzēt sievietēm sākt jau savu labāko dzīves daļu jau šodien.

Mums dzīvē tā ir spēle, kur mēs izdzīvojam dažādas  pieredzes, gūstam mācību un caur šo pieredzi izzinām sevi. Mēs daudz jokojam un uzskatam, ka humora izjūta, smaids un vieglāka dzīves uztvere spēs glābt pasauli un apvienot cilvēkus.


Mani sauc Irina Stepanova, esmu personīgas izaugsmes treneris  (life coach) programmas "Slaiduma atslēga" autors un treneris, dzīves transformācijas treneris, enerģijas terapeits, 15 gadus nodarbojos ar jautājumiem, kas skar pašizaugsmi  un pieturos pie viedokļa, ka tikai caur savu personīgo pieredzi mēs varam kļūt speciālisti kādā no jomām.  

Vēlos pateikties saviem tuvākajiem cilvēkiem  Olgai Dubro, Aleksandram Stepanovam un Klaidam Čausam, kuri vienmēr ir man palīdzējuši, atbalstījuši un iedvesmojuši.  
Kad kļūs vieglāk organismam, arī dvēselei kļūs vieglāk!

Biedrība "REZONANS.LV"
Reģ. Nr. 40008166406
Tālr.:  (+371) 28650668Tālr.: (+447) 476077750(London)

E-mail: inforezonanslv@gmail.com 


 .